Funny Moon Valeč
Vojta Violinist, Myrith, Vojta a Myrith, Koncert
10. 7. 2023
19:00
Valeč
Google Map
FB událost
Ahoj.
První dva večery bude hrát Alternativní stage s živými kapelami v podvečer poté bude znít ambient spolu s chilloutem a to jen přes den, dále budou v prvních dnech probíhat workshopy, přednášky a aktivity na klidnější bázi abychom nerušili dole ve vsi.
Rádi bychom také společně pomohli obci Valeč s nějakým zajímavým komunitním projektem o kterém vás budeme včas informovat.. . Ti co se ptají jaký má význam naše setkání Funny Moon gathering tak jde tu především o poselství míru !
Funny Moon je alternativní umělecký happening, setkání psytrance a world music komunity, alternativní energie, psychedelické hudby a umělců kteří svoji prezentací přednášek a workshopů osvětlující krásu této komunity. Můžete se těšit na cvičení jógy, alternativní léčitelství, filmový koutek, sprchy,saunu i bazén !
Letos bude více sociálního zázemí i pro rodiny s dětmi, dále pak nově rozvod pitné vody po areálu, stanice první pomoci, chytrý bar s mnoha nápoji a stánky s jídlem pro vegetariány i masomily. Těšíme se na vás za Funny Moon s.r.o. Jiří Metod Kassl
Široká 59 Valeč pro bližší informace volejte 608033877