Taneční koncert
Koncert, Vojta Violinist, Myrith
16. 6. 2023
19:00
Rovensko
Penzion Sýpka
Google Map
Koupit vstupenku

Zveme Vás na unikátní tanečně – hudební zážitek, na živý koncert originální Ethno, Keltské a World music v prostoru Penzionu Sýpka v Rovensku.

Vojta je šumavský rodák, který procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci. Vojta používá looper a hraje na mnoho hudebních nástrojů, jako jsou housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna, cajon a další perkuse. Spolu s Myrith, která svým hlasem rozezní naše srdce, můžete prostřednictvím jejich hudby vnímat hory, řeky, vzdálené cesty i letícího sokola nad lesem… Tato hudba vás roztančí i dojme…

Něco k minulosti
Než se spolu Vojta a Myrith potkali, byli už každý několik let na své vlastní hudební cestě. Vojta jakožto Vojta Violinist „One man band live looping orcherstra“ a Myrith jakožto součást hudebního dua „Živa“ a současně také v raných počátcích svého vlastního sólového vystupování. To, co je však spojilo dohromady, nebyla pouze láska k hudbě. Našli v sobě tolik zalíbení, že se rozhodli propojit své životy naplno a to se vším všudy. Od té doby spolu hudebně vystupují ve všech těchto projektech. Myrith od prvního poslechu Vojtových skladeb věděla, že to je hudba jejího srdce. Proto se velice přirozeně prolnula s jeho hudbou a záhy začali vystupovat společně i na koncertech a hudebních lázních.
V projektu Vojta Violinist tvoří teď už oba společně, v duchu Vojtových Ethno-Keltských-World music rytmů a melodií, teď navíc obohacených o Myrithin ženský hlas, perkuse, její skladatelské cítění a autorské písně.

Vstupenky v předprodeji 300,-

na místě 370,-

Srdečně vás zveme!
Vojta s Myrith a tým Penzionu Sýpka