Hudební Lázně
Vojta a Mirith, Vojta Violinist, Myrith
4. 2. 2023
17:00
Ostrava
Centrum Živa
Google Map

Zveme vás na hudební relaxaci, kterou vás provedou Vojta Violinist, talentovaný multiinstrumentalista a Mirith, zpěvačka a průvodkyní do hlubin duše.
Sposlu s intuitivním zpěvem, vás pohladí tóny a melodie nástrojů jako jsou didgeridoo, housle, flétny bansuri, handpan, šamanské bubny, djembe.
Hudba a její vibrace, přicházející z našeho okruhu jako i z našeho srdce, dokáže léčit tělo i duši.
Tím léčitelem je ale každý z nás a hudba je tady jako podpora, jako připomenutí si tohoto daru.
Nejen, že i dnešní věda potvrzuje, že zvukové vibrace léčí, ale každý z nás někdy určitě zažil, jak na nás hudba ze sféry ducha působí.
To co uvnitř Vás čeká na zastavení a na vaši pozornost..je vaše vnitřní moudrost, váš vnitřní génius, řešení i navigace pro každou životní situaci.
Meditace vedená hudbou a samotné zastavení, je často ideálním způsobem jak vykročit na další cestu životem s novou lehkostí a jasností…
Vojta Violinist se narodil na Šumavě a od malička byl fascinován hudbou. Od 7 let hrál na housle a spolu s dalšími nastroji, které mu postupně přibývaly do sestavy, procestoval svět a svým hudebním uměním otvíral srdce mnoha lidí.
Současně v koncertování pokračuje i ve své rodné zemi, přičemž ho aktuálně život zavedl na Severní Moravu a k jeho hudebním vystoupením se přidala i jeho žena Mirith. Ta se mimo jiné věnuje zpěvu a otvírání hlasu a krom vlastního hudebního projektu s názvem Mirith je také spolutvůrkyní hudebního uskupení Živa.
Pod jejich společným vedením zažijete jejich inspirativní vzájmenou souhru a také jemné a citlivé hýčkání tím, co milují, tedy hudbou.
Hudební lázně nejsou tanečním koncertem, jak to většinou na koncertech Vojty Violinist bývá. Jsou to opravdu lázně, tedy příležitost pro dočerpání sil a centrum Živa je ideálním prostorem nejen akusticky, ale i svou posvátnou atmosférou.
Doporučené vstupné 300 Kč 🙂
rezervace na: vojta.violinist@gmail.com